загрузка...

Правила сайту

Правила сайту

1. Предмет угоди

1.1. Ця угода визначає умови користування сайтом http://osvitaportal.com.ua/ Освітній портал (далі "Сайт"), а також правила взаємодії між зареєстрованими користувачами сайту (далі "Користувачі") і Адміністрацією сайту (далі "Адміністрація").

2. Отримання і використання персональної інформації

2.1. Адміністрація отримує персональну інформацію Користувача у мить реєстрації Користувача, під час знаходження Користувача на Сайті, в процесі використання сервісів Сайту. Зокрема така персональна інформація може включати: ім'я та прізвище Користувача, адресу електронної пошти, технічну інформацію з браузера Користувача, тощо. Ім'я Користувача (Логін) та пароль не відноситься до персональної інформації Користувача та Адміністрація сайту не має доступу до цих даних.


2.2. Усю отриману інформацію Адміністрація використовує з однією метою: зробити Портал максимально зручними та корисним для Користувача. Адміністрація нікому не передає персональну інформацію Користувача без його згоди, за виключенням випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство.

3. Умови використання Сайту

3.1. Приймаючи цю Користувацьку угоду, Користувач підтверджує готовність виконувати умови використання сайту.

Користувач зобов'язується:
а. Не розміщувати на Сайті матеріали, а також посилання на матеріали, які містять наклепи; ганьблять честь, гідність та ділову репутацію третіх осіб; містять образи на адресу третіх осіб; інші немайнові або майнові права; пропагують ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, релігійною та іншими ознаками; містять інформацію, розповсюдження якої суперечить законодавству України або контрактним відносинам.
b. Не використовувати Сайт для розміщення не дозволеної Адміністрацією рекламної інформації, спаму, списків адрес електронної пошти, систем інтернет-заробітку та e-mail бізнесів, а також посилань, що містять вищевказану інформацію.
c. Не розміщувати на Сайті матеріали, а також посилання на матеріали, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для зміни функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного обладнання, збору персональної інформації про Користувачів, отримання несанкціонованого доступу до ресурсів в Інтернеті.
d. Не видавати себе за іншого Користувача або представника організації та/або співтовариства без достатніх на це прав.
e. Використовувати Сайт виключно за допомогою засобів, що надає Адміністрація не використовувати програмні інструменти, які можуть створити надлишкове навантаження або спричинити збої в роботі Сайту.

3.2. Користувач погоджується з тим, що несе цілковиту відповідальність за інформацію, розміщену ним на Сайті, у відповідності до законодавства України і норм міжнародного права.

3.3. За інформацію, розміщену на Сайті Користувачами, Адміністрація відповідальності не несе.

3.3. У випадку надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням інформації Користувачем, Користувач зобов'язується врегулювати вказані претензії самостійно і за свій рахунок.

3.4. Адміністрація залишає за собою право редагувати інформацію, розміщену Користувачем, з метою її впорядкування, а саме: форматувати, переміщувати в іншу категорію, змінювати назву, переносити текстову та графічну інформацію з надісланого файла в зміст публікації та вчиняти інші дії, що полегшують сприйняття інформації через веб-інтерфейс, якщо Користувач явним чином не заборонив такі дії.

3.5. Якщо будь-яка інформація, розміщена Користувачем, суперечитиме даній Користувацькій угоді, Адміністрація залишає за собою право редагувати/видаляти таку інформацію без пояснення причин, а також застосовувати до Користувача заходи дисциплінарного впливу, зокрема:
a. Усне/письмове попередження;
b. Тимчасове обмеження доступу до Сайту (бан);
c. Видалення реєстрації Користувача.

3.6. Для розміщення файлів на сайті забороняється використовувати файлообмінники нижче перечислені:   

-Depositfiles;

-TurboBit;

-HitFile;

-LetItBit;

-Vip-file;

-XLget;

-up-file;

-SHAREWAP;

-UPLOADING;

-UPLOADBOX.

Дозволяється використовувати хмарні сховища :

-Dropbox;

-Seafile;

-Яндекс.Диск;

-eDisk (ukr.net);

-Google Drive;

-SkyDrive;

-SugarSync;

-Mega.

 

 

4. Обмежена гарантія

4.1. Адміністрація прагне забезпечити якісну і безперебійну роботу Сайту, гарантує однаково справедливе ставлення до всіх Користувачів, дотримання законодавства України та умов даної угоди.

4.2. Користувач розуміє і погоджується, що Сайт функціонує за принципом "як є". При цьому Адміністрація може в будь-який час припинити підтримку, закрити будь-який сервіс на Сайті без завчасного попередження. Адміністрація не несе відповідальності за затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або втрату будь-якої персональної інформації, повідомлень Користувача, а також будь-які прямі чи непрямі збитки, які могли мати місце внаслідок використання або неможливості використання Сайту.

5. Припинення реєстрації

Адміністрація залишає за собою право видалити реєстрацію Користувача на свій розсуд без пояснення причин, у тому числі внаслідок порушення цієї угоди. Реєстрація Користувача, а також вся персональна інформація Користувача може бути видалена у випадку невідвідування Користувачем Сайту протягом одного календарного року.

6. Використання матеріалу та сервісів Сайту:

6.1. Весь матеріал, що збирається Адміністрацією Сайту перебуває у вільному доступі в мережі www, та розміщений на Сайті з метою ознайомлення.

6.2. Користувач при використанні (копіювання чи завантаження) матеріалу Сайту погоджується використовувати його лише в особистих цілях з метою ознайомлення, після чого зобов'язується видалити матеріал у будь-якому форматі зі свого локального сховища.

6.3. Користувачеві забороняється видавати матеріал за власний, якщо він не є правовласником даного матеріалу.

6.4. Весь матеріал та сервіси Сайту є безкоштовними, тому Користувачам заборонено їх продаж будь-яким способом. Виключенням вважається, якщо Ви є правовласником на даний матеріал або сервіс.

7. Заключні положення

7.1. Дана Користувацька угода - це юридично зобов'язальна угода у відповідності до статей 153-160 Цивільного кодексу України, має характер публічної оферти і є еквівалентом усної угоди.

7.2. При виникненні протиріч у трактуванні правил, положень, угод та іншої документації Сайту, пріоритет мають положення цієї угоди.

7.3. Користувацька угода може бути змінена Адміністрацією в односторонньому порядку. Зміни набирають чинності з миті їх публікації на Сайті. При цьому вважається, що Користувачеві повідомили про внесені зміни.

 
Виктор Новосад на сервере Стихи.ру
загрузка...
« Освітній портал »   2013 р.